Szkolenia

+48 730 160 733

Główni trenerzy

Maciej i Sandra
Kraszewscy

Specjalizuję się komunikacji, zarządzaniu zespołem i kreatywną częścią projektów.

Pomagam ludziom wydobyć z głębi siebie najambitniejsze cele i tworzyć drogę do ich osiągnięcia.

W pracy z kadrą zarządzającą pomagam zbudować od nowa strukturę zespołu, przeformułuję czym jest autorytet i szacunek oraz uczę jak sprawić aby cele firmy stały się celem zaangażowanego pracownika.

- Maciej
certyfikowany trener John Maxwell Team

Jestem psychologiem, zajmuję się pracą z emocjami zarówno indywidualnie jak i w kontekście pracy w zespole.

Podczas szkoleń skupiam się na tworzeniu otwartej atmosfery w zespole dzięki, której wszyscy członkowie mogą się rozwijać.

Przekazywane przeze mnie umiejętności pozwalają stworzyć środowisko, którego wszyscy członkowie nastawieni są na zdrową komunikację i rozwiązywanie konfliktów.

- Sandra
psycholog, trener rozwoju

Nie jesteśmy sami! Posiadamy rozbudowaną sieć trenerów i coachów o różnych specjalizacjach.
Niezależnie jak duże będą Wasze potrzeby starannie dobierzemy odpowiedniego eksperta.

+48 730 160 733

Co możemy dla Was zrobić?

Szkolenie

Przelewamy naszą wiedzę do głów uczestników. Nie stosujemy metody wykładowej, a aktywnie mobilizujemy do wysiłku i przerabiania treści na bieżąco. podczas zajęć.

Odbiorcy pracują w małych grupach pozwalających każdej osobie na zabranie głosu i wykonanie wszystkich ćwiczeń. Pozwala nam to upewnić się, że jak najwięcej naszych treści zostanie w głowach uczestników.

Budowanie zespołu

Wszyscy pamiętamy szkolne projekty w grupach. Dwie osoby, które nieustannie żartują, jedna osoba, której zależy i robi całą robotę oraz ta, która ani razu się nie pojawiła, ale dostaje piątkę bo to projekt grupowy.

Nie pozwolimy aby działo się to w Waszym zespole! Dajcie nam swoich ludzi pod opiekę na kilka godzin, a oddamy grupę potrafiącą nakreślić priorytety, wyłonić lidera i rozdzielić zadania. Jak to się mówi po angielsku "To get the job done".

Integracja

Pracownicy mijają się na korytarzach w milczeniu? Kontaktują się przez suche maile i wymianę informacji? Oczywiście można tak pracować.

ALE

Zintegrowany zespół, w którym nawiązane są relacje i zaangażowane pozytywne emocje wpływa korzystnie na produktywność. Zintegrowany zespół traktuje osiągnięcie sukcesu jako wspólną sprawę.

Mieszamy dowoli

Możemy jak najbardziej zrealizować pojedyncze elementy, ale znacznie efektywniej i korzystniej dla zespołu będzie połączenie kilku z nich!

Oto nasze wstępne propozycje:

Szkolenie w formie warsztatów, gdzie treści merytoryczne rozbudowane są o ćwiczenia praktyczne nastawione na budowanie zespołu.

Dobra forma poprawienia współpracy w zespole.

Wyjazd integracyjny bądź też wyjście uzupełnione częścią szkoleniową. Trochę nauki, a później idziemy się lepiej poznać.

Doskonały starter dla młodego zespołu lub świeżo uzupełnionego o nowych pracowników.

Udany wyjazd integracyjny dla zespołu, który łączy szkolenie, gry zespołowe oraz atrakcje integracyjne.

Zaufaj nam, a oddamy zmotywowany chętny do współpracy zespół z burzą nowych pomysłów i celów.

Dość gadania! Spędzamy cały dzień na dobrej zabawie oraz grach na współzawodnictwo i kooperację.

Zespół wróci odświeżony z kilkoma nowymi umiejętnościami współpracy.

UWAGA!
KONFLIKT W ZESPOLE?

Coś poszło nie tak? Atmosfera w zespole, że można nożem kroić? Przyjedziemy z sesją kryzysową. Pomożemy znaleźć źródło problemu i wypracować drogę na właściwe tory.

+48 730 160 733

Czas na coś niezwykłego

Każdy raz na jakiś czas potrzebuje świętować. Eventy firmowe są niesamowitym narzędziem do budowania integralności zespołu. Tworzą tożsamość i poczucie przynależności do większej wspólnoty jaką jest firma.

Wzmacniane relacje poza sferą zawodową przekładają się na produktywność, a w efekcie lepsze wyniki. Ponadto pracownicy czujący się częścią czegoś wspólnego są bardziej zmotywowani do realizacji celów.

Event to doskonała okazja by nagrodzić pracowników za ich pracę i uzyskane wyniki. Nie ma też lepszego momentu by przedstawić wizję i kierunek rozwoju w najbliższej przyszłości.

Czy koszty nie są zbyt duże?

Główną troską biznesu jest wynik finansowy. I słusznie. Zorganizowanie imprezy firmowej może wydawać się zbędnym wydatkiem, w rzeczywistości na event należy patrzeć jak na inwestycję w rozwój firmy.

Odpowiednio zaprojektowane wydarzenie nie tylko może przynieść korzyści w przyszłości, ale również zysk finansowy.

Bądź postrzegany jako lider branży!

Lider to osoba lub firma, która jest ekspertem w swojej dziedzinie. Klienci preferują współpracę z ekspertami, ponieważ mają udokumentowaną historię sukcesu i myślenie przyszłościowe.
Wykorzystaj imprezy firmowe, aby stworzyć swój wizerunek. Pamiętaj, że nie musisz być ekspertem w swojej dziedzinie, ale możesz być osobą, która łączy najlepszych z najlepszych w branży.

Dobrze zorganizowana impreza firmowa może Ci pomóc…


 • Wygenerować zysk

 • Dowartościować lojalnych klientów

 • Stwórz wspaniałą atmosferę wśród pracowników

 • Okazać wdzięczność i nagrodzić pracowników

 • Lepiej poznać swoją grupę odbiorców

 • Edukować swój zespół

 • Zdobyć kontakty i nowe możliwości współpracy

 • Zdobyć przewagę nad konkurencję

Fundacja FERN jest nowo powołanym okrętem flagowym dla naszych działań. Dotychczasowe przedsięwzięcia eventowo-szkoleniowe realizowane były w Polsce i Norwegii pod skrzydłami Stowarzyszenia Pozytywnie Historyczni oraz indywidualnej działalności trenerów, a jeszcze wcześniej sięgając do 2005 roku grupy edukacyjno-eventowej DW Arkona.

Co nas wyróżnia?

Podejście! Nie jesteśmy firmą eventową. Od 20 lat zajmujemy się organizacją eventów fabularnych, edukacyjnych i tematycznych. Oraz firmowych rzecz jasna.

Na realizację eventu patrzymy z perspektywy zarówno uczestnika stając na głowie, aby doświadczył czegoś niezwykłego. Jak również z perspektywy firmy, aby wydarzenie miało jak największą wartość.

Widzimy event firmowy jako inwestycję, która ma przełożyć się na rozwój pracowników i firmy.

Kilka pomysłów na event firmowy

 1. Piknik rodzinny - "jesteśmy kimś więcej niż firmą, jesteśmy rodziną"? Więc zróbmy coś dla rodziny! Cały dzień przygotowany dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 2. Urodziny firmy - Wasza firma jest czymś niezwykłym. Czemu nie świętować rocznicy powstania czegoś niezwykłego?

 3. Konferencja - wydarzenie dla dużej ilości uczestników, panele dyskusyjne i liczne warsztaty szkoleniowe, a do tego część animacyjna. Bomba wiedzy, rozrywki i relaksu w jednym.

 4. Gala nagradzająca najlepszych pracowników - chcesz wyników? Pokaż, że warto je osiągać! Pozwól pracownikom poczuć się ważnymi.

 5. Impreza branżowa z zewnętrznymi gośćmi - networking w najlepszej formie! Zaproś kontrahentów, partnerów, dostawców na wspólne wydarzenie. Nowe kontakty i renoma pozwolą rozwinąć się firmie.

Co dziać się może podczas naszej wizyty.

Nasz autorski projekt

arena.pozytywniehistoryczni.pl
z dowozem do domu :)

Wszystko się poukłada!

+48 730 160 733

Znak jakości przyznany za działalność realizowaną w ramach Stowarzyszenia Pozytywnie Historyczni